konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Zdrowo w biznesie - catering na konferencjach

Przeczytany: 646 razy
Dodany: 2016-07-05 10:10:42
Aktualizowano: 2016-07-05 10:27:33

Organizacja spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia wymaga podjęcia szeregu różnych działań. Jednym słowem potrzebna jest odpowiednia organizacja. Mówiąc o organizacji tego typu imprez, na pewno musimy zadbać o odpowiednią salę, jej wyposażenie, czy też zaproszenia gości, na których nam zależy.

Catering to podstawa

Z pewnością bardzo istotnym elementem podczas organizacji konferencji i spotkań biznesowych jest catering, a więc mowa jest o przekąskach, posiłkach, napojach. Wszak człowiek głodny z pewnością nie pracuje wystarczająco aktywnie, wystarczająco wydajnie ani też nie potrafi się wystarczająco skupić na określonym temacie. Dlatego też nieodłącznym elementem każdej konferencji, każdego spotkania biznesowego jest catering. Raczej rzadko zdarza się, aby dana firma, dana organizacja, instytucja sama przygotowywała posiłki napoje dla uczestników spotkania. Oferta cateringowa, z jaką mamy obecnie do czynienia na rynku jest bardzo zróżnicowana i oczywiście również bardzo bogata. Kolorowe przekąski, wykwintne dania, zróżnicowane napoje, a nawet wspaniałe desery. Można w tym miejscu zapytać się o to czy jednakże tego typu jedzenie sprzyja zachowaniu dobrego zdrowia?

 

Zdrowe jedzenie na konferencji biznesowej

Zazwyczaj podczas różnych konferencji wypija się sporą ilość kawy, a trzeba powiedzieć, że wypija się jej aż nadto. W konferencjach i spotkaniach biznesowych często uczestniczą ludzie poddawani, na co dzień bardzo dużym stresom, żyjący w napięciu, żyjący w pośpiechu. Warto, zatem zapytać o to catering na konferencjach i spotkaniach biznesowych w kontekście zdrowia. To, co kolorowe i często również bardzo smaczne, nie zawsze jest zdrowe, a nawet bardzo często nie wpływa na nasze zdrowie w sposób pozytywny. Musimy, zatem zapytać o owe posiłki serwowane nam na spotkaniach biznesowych. Istnieje pewien trend, chociaż nie jest on jeszcze mocno rozpowszechniony, iż przykłada się uwagę do tego, co serwuje się na spotkaniach biznesowych.

Posiłki układane przez dietetyka

Coraz częściej firmy cateringowe korzystają z usług dietetyka, który ustala menu na daną imprezę. Nie oznacza to jednak, że w owym menu dominują wyłącznie warzywa, dominują wyłącznie te składniki, za których smakiem wielu z nas nie przepada. De facto, gdyby tak było, to zasadniczo wiele osób po prostu nie skorzystałoby z tego, co się serwuje. Dlatego też to wszystko, co stawia się na stołach podczas różnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych powinno być zdrowe, powinno pozytywnie wpływać na funkcjonowanie ludzi i jednocześnie też powinno być smaczne, i tak też się dzieje. Jest to wymóg naszych czasów.

Suplementy diety w posiłkach

Konferencje bywają różne. Niekiedy zamówienie odpowiednich posiłków może nastręczać trudności. Przykładowo konferencja organizowana w niszowej branży, dla wegan, sportowców czy producentów suplementów diety. Problemem może być również odmienność kulturowa - mowa tutaj o posiłkach dla obcokrajowców, którzy nie tylko jedzą odmienne potrawy, ale również posiadają odmienny savoir vivre tyczący się jedzenia. Okazuje się więc, że znalezienie firmy cateringowej może być większym wyzwaniem, niż się początkowo wydawało, i że nie należy odkładać tego zadania na ostatnią chwilę. 

Nie chodzi, bowiem o to, aby się przejeść, aby zaspokoić swój smak i zaszkodzić swojemu zdrowiu, ale o to, aby się posilić czymś zdrowym, a jednocześnie też czymś smacznym. Przystępując do dalszej części spotkania, nie być ociężałym, ale pełnym sił i witalności. Chociaż nie wszystkie firmy cateringowe zmieniają trendy, to jednak bardzo wiele stara się serwować to, co jest naprawdę bardzo zdrowe.

Wysłane 2016-07-05 10:10:42 przez M-S-M
catering na konferencjachwpsuplementy dietydietaodżywianieKFD Nutritioncatering na onferencjecateringsklep.kfd.pl
Artykuły powiązane z powyższym
Podczas organizowania konferencji liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. Na efektywność spotkania wpływa olbrzymia ilość elementów, zaczynając od ważnych procesów organizacyjnych, kończąc na drobnych aspektach, których zadaniem jest uprzyjemnienie atmosfery. Ma to olbrzymi wpływ na zdolność koncentracji i aktywność zgromadzonych. Atmosferę na konferencji najlepiej poprawiają upominki w postaci gadżetów reklamowych.
Trzy klucze do sukcesu nauki języków obcych
Wysłano 2017-11-30 10:08:55
Gdy poznamy kogoś, kto w biegłym stopniu posługuje się kilkoma językami obcymi, do głowy przychodzi tylko jedna myśl: ten ktoś ma wrodzony talent! Owszem, talent ma, ale pracował nad nim od wielu lat, aby wyróżniać się tak niezwykłą umiejętnością. Każdy z nas może stać się wielojęzyczny. Na naszą zdolność i skuteczność uczenia się wpływają trzy podstawowe rzeczy: postawa, czas i dostrzeganie różnych aspektów danego języka. Przedstawiamy wam trzy klucze do nauki języka obcego.
Mity na temat pracy w call center
Wysłano 2017-10-31 12:30:52
Niemal każdy student lub też osoba dopiero rozpoczynająca swoją przygodę z rynkiem pracy miała okazję sprawdzić się jako osoba pracująca w call center. Przez wiele osób jest to zajęcie traktowane jako typowa praca dorywcza służąca podreperowaniu często ubogiego, studenckiego budżetu. Przez kilkanaście lat funkcjonowania firm typu call center pojawiło się wiele mitów dotyczących pracy w tego typu miejscach, część z nich nigdy nie była prawdą, część jest już dawno nieaktualna ponieważ program call center i system ich działania przez wiele lat ewoluował w sposób znaczący.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY