konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
"Ku doskonałości" to przewodnie hasło tegorocznej edycji konferencji. Odpowiadając na liczne prośby ze spotkaniami kobiet sukcesu zawitamy w tym roku do 10 miast Polski.
Motywacyjne wyłanianie liderów zmiany.
Wysłano 2008-08-27 12:25:54
Wymiana doświadczeń w zakresie rozwiązań innowacyjnych w przemyśle, motywacyjne wyłanianie liderów, metodyka zmiany. Organizatorzy konferencji „Know – How dla Przemysłu 2008” przygotowali bardzo bogaty program dla firm związanych z przemysłem maszynowym, elektromaszynowym i energetycznym.
konferencja --- Myśleć jak milionerzy
Wysłano 2008-08-26 10:29:02
W dniach 5 lipca - 28 września w całej Polsce odbędzie się konferencja "Myśleć jak Milionerzy 2008". Celem imprezy jest pomoc w uczynieniu przez ciebie pierwszego kroku do osiągnięcia bogactwa - czyli przestawienia swojego umysłu na sposób myślenia ludzi bogatych.
Etyczne i prawne granice badań naukowych
Wysłano 2008-08-13 12:22:01
Polskie Towarzystwo Bioetyczne wraz z Instytutem Filozofii UJ i Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową pt. "Etyczne i prawne granice badań naukowych", która odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia 2008 w Krakowie.
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
Wysłano 2008-08-05 11:29:28
Ośrodek Przetwarzania Informacji, Dział Wdrażania Działania 1.1 i 1.3 PO IG uprzejmie zaprasza na:Spotkanie informacyjne Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, grupa tematyczna INFO: „Jak aplikować o środki unijne w ramach Poddziałania 1.3.1 -Projekty rozwojowe?”
Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1 Swoje produkty przedstawią firmy informatyczne dostarczające oprogramowanie usprawniające zarządzanie personelem w małych firmach i w międzynarodowych korporacjach. Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat najnowocześniejszych rozwiązań systemowych wspomagających zarządzanie kadrami w firmie.
20 września 2008 roku w warszawskim Centrum Astronomicznym im. Mikołaja Kopernika PAN odbędzie się druga już konferencja poświęcona przygotowaniom do obchodów Międzynarodowego Roku Astronomii 2009 w Polsce. Spotkanie odbędzie się w ramach XV Seminarium dla nauczycieli fizyki "Astronomia w szkołach ponadpodstawowych".
IX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ZIELONE MIASTO - sztuka czy rzemiosło?28-29 sierpnia 2008 r.WARSZAWA, Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 Konferencja będzie towarzyszyła XVI MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE" - najważniejszym targom roślin i architektury krajobrazu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej (Warszawa, 29-31 sierpnia 2008 r.)
Monitor Olimpijski zaprasza do wzięcia udziału w konferencji:"Chiny miesiąc przed Olimpiadą. Oczekiwania i rzeczywistość". 8 lipca 2008, Warszawa, godz. 15.00Collegium Civitas, XII piętro, Pałac Kultury i Nauki
Wakacje dla konferencji
Wysłano 2008-07-04 13:19:04
Wakacje to czas lenistwa, oczywiście tego usprawiedliwionego lenistwa na urlopach. Dotyczy to wszelkich grup zawodowych i dotyczy to także organizatorów szkoleń, warsztatów naukowych, czy konferencji. W lato trudniej bowiem zaplanować tak termin tych naukowych spotkań, aby nie pokrywał się on z urlopowymi wyjazdami prowadzących i audytorium.  Jednak dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie wyjechali na wakacje, a także dla tych, którzy lubią poczytać o wszystkim tym, co poprawia nasz sposób uczenia się, sprawnego i szybkiego myślenia zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu „Myśl twórczo - notuj twórczo”.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY