konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "konferencja IT" są na tej stronie artykuły w liczbie: 3 (wszystkich: 3)
Branża IT rozwija się nieustannie i dynamicznie, charakteryzując się pojawianiem się z dnia na dzień nowych rozwiązań, innowacji i ulepszeń. Nadążyć za tym stanem rzeczy nie jest łatwo - wymaga to bowiem maksymalnego skupienia oraz równoczesnej współpracy z wieloma partnerami biznesowymi, tak, aby innowacyjne rozwiązania wdrażać szybko i efektywnie. W obecnych czasach prowadzenie biznesu wymaga od partycypujących nawiązywania i pielęgnowania kontaktów biznesowych, by móc dalej rozwijać przedsiębiorstwo. O istocie spotkań biznesowych „Face – to – face” opowiada dr nauk ekonomicznych, praktyk zarządzania i coach Mirosław Tarasiewicz.
Już w ten weekend rusza Warsjawa – jedna z najciekawszych konferencji dla programistów w Polsce. Dwa dni warsztatów i czołowi mentorzy z kraju i zagranicy – na 7. już edycję wydarzenia z niecierpliwością czekają rodzimi pasjonaci nowych technologii.
Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon
Wysłano 2012-11-19 15:31:31
To spotkanie, w trakcie którego uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku IT. Jest to podsumowanie tego, co ważne i aktualne na rynku informatycznym.
kuchnia fundacja ściany sklep MOKO życzenia świąteczne obiekty konferencyjne we Wrocławiu szkolenia marketingowe pożyczka centrum konferencyjne wyróżnik tłumaczenie ekspresowe wp tapety zysk konferencyjny domy w Trójmieście Łódź Biura tłumaczeń obiekty konferencyjne pdychologia Konferencja Metod Komputerowych w Mechanice informacje budowlane konferencje w Zieleńcu obuwie sportowe sale na konferencje organizacja konferencji media w Polsce OFE Chiny CRM Baltic Business Forum Hotel Twardowski w Poznaniu praca Lublin gleboczek.pl mail Prawo o szkolnictwie imprezy firmowe styl Włoski lekarz polskie towarzystwo astronomiczne seminarium dla hotelarzy i touroperatorów konferencja archeologiczna obiekty konferencyjne w Krakowie szkolenie z programowania Kraj Basków konferencyjne icm uw Konferencje pakowanie Forum Młodych Uczonych nauka ZPAV IT w uczelniach tusz HP konkurs Teraz Polska kursy językowe Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny I hotel na konferencje komórki wiadomości usługi doradztwa aranżacja wnętrz sklepowych szkoła języków obcych w Warszawie EventCamp targi gastronomiczne ceny łazienka Niemcy zjazd PTA konferecje oszczednoscionline.pl Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab warsztaty szkolenia zamknięte imprezy Kongres Wyposażenia Wnętrz materace Konferencje nad jeziorem Marka Polska w oczach młodych Polaków kursy dla firm targi mieszkaniowe organizacja namioty forum turystyczne rozrywka success point Bułgaria prelekcja PR dla budownictwa Centrum Obsługi Biznesu MRP-KODER Targi Nowoczesna Placówka Medyczna targi turystyczne Wydział Turystyki i Rekreacji w Krakowie III Kongres Wyposażenia Wnętrz termy kolokacja Budmika 2014 Mamapyta.pl zmiana VAT NetArt drukarnia napój
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY