konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "konferencje bezpłatne" są na tej stronie artykuły w liczbie: 10 (wszystkich: 12)
Czy standard ISO jest nadal żywy, czy warto nadal wdrażać rozwiązania oparte na jego logice?
Konferencja ERP Silesia w pigułce Zaprezentowanie możliwości nowoczesnego oprogramowania gospodarczego (ERP, EDI, CRM, BI, CSM, etc) w firmach różnego typu i różnej skali.
ISO Białystok 2009
Wysłano 2009-08-13 09:43:35
ISO Białystok 2009.   *zarządzanie jakością w firmach i instytucjach województwa podlaskiego* Sponsor Główny Konferencji: UDT-CERT
* Elektroniczny Obieg Dokumentów oraz Podpis Elektroniczny w firmach i instytucjach Polski południowej *Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji
„Zwiększ swoją efektywność w biznesie. Stać Cię na nowoczesność. …czyli dobre strategie i najlepsze rozwiązania na trudne czasy.” - tak zatytułowany jest cykl konferencji organizowanych przez Asseco Business Solutions w okresie maj-czerwiec br. Spotkania skierowane są do kadry zarządzającej, menadżerów średniego i wyższego szczebla oraz specjalistów zajmujących się organizacją procesów logistycznych w przedsiębiorstwach o rozbudowanej logistyce.
Tematy konferencji: ** Rozwiązania informatyczne wspomagające marketing (CRM, BPM, inne)** Rozwiązania CRM dla różnych branż, przykłady wdrożeń…** Rozwiązania organizacyjne związane z prowadzeniem działań marketingowych w firmach ** Wystąpienia wybitnych specjalistów marketingu i informatyków związanych z rozwiązaniami CRM. ** Dyskusja na temat genezy standardu CRM, typologii rozwiązań oraz kierunków ku którym zmierza… wiele innych, ważnych tematów!   *prezentacje *wykłady *sesje dyskusyjne *konsultacje *spotkania kuluarowe *
Małe i średnie przedsiębiorstwa aby sprostać warunkom rynkowym i posiadać możliwość rozwijania się muszą posiłkować się technologią informacyjną. Potrzebują systemów do kompleksowego zarządzania dopasowanych do ich potrzeb, systemów obejmujący zarówno procesy zachodzące wewnątrz przedsiębiorstwa jak i na styku klient-firma, czyli aplikacje wspomagające zarządzanie kapitałem, personelem, dystrybucją transportem, produkcją, relacjami z klientami oraz obiegiem dokumentów.
10 bezpłatnych zaproszeń – adresowanych do osób spoza sektora IT To już czwarta edycja corocznej konferencji CPI dotyczącej integracji systemów informatycznych. Podejście do integracji podlega stałej ewolucji i celem spotkań jest cykliczny przegląd aktualnych tendencji oraz ofert rynkowych.
Będziemy omawiali najważniejsze problemy dt ISO w Polsce: * Czy warto wdrażać rozwiązania organizacyjne oparte na standardzie ISO 9001?* Jaka powinna być rola i faktyczne znaczenie pełnomocnika zarządu ds. wdrożenia systemu zarządzania jakością? * Jak doskonalić zarządzanie firmą, czego należy się uczyć, jakie kwalifikacje nabywać i rozwijać?* Czy rozwiązania oparte na ISO sprzyjają obsłudze klienta? 1. Czy ISO nie stoi przysłowiowym bokiem do marketingu?* Czym jest analiza procesowa? Jak ją przeprowadzać w firmie? Na czym polega analityczne spojrzenie na organizm firmowy. Pułapki tego rodzaju podejścia.* Jakim językiem mówić o ISO?... i wiele innych, ważnych tematów!
Konferencja Controlling IT GigaCon
Wysłano 2009-02-18 13:28:49
Dzięki sprawnemu zarządzaniu firmą można zredukować koszty, zminimalizować ryzyko nowych inwestycji oraz zoptymalizować zasoby. Większość systemów finansowo – księgowych dostarcza dla zarządzających tylko analizy i raporty dotyczące przeszłości. Controlling to nie tylko rozliczanie dotychczasowych działań, ale przede wszystkim opracowywanie strategii na przyszłość. Zebranie potrzebnych informacji w firmie, która nie posługuje się systemem controllingu nastręcza problemów. Zarządzający finansami często staje przed bardzo trudnymi zadaniami: poprawy wyników finansowych, zwiększenie wartości firmy czy też znalezienie potencjalnych oszczędności. Wówczas niezbędny staje się sprawny system controllingu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY