konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "konferencje Poznań" są na tej stronie artykuły w liczbie: 3 (wszystkich: 3)
Warsztaty z pozyskiwania kapitału na biznes
Wysłano 2010-08-17 13:28:12
Interaktywne warsztaty dla osób, które chcę zdobyć wiedzę o zakładaniu własnego biznesu odbędą się 23 i 24 sierpnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ich organizatorem jest Trinity Capital Business Network (TCBN). W późniejszych terminach zajęcia będą się odbywać również w Krakowie i Warszawie.
Noc Naukowców
Wysłano 2010-08-12 11:26:09
Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń! W tym samym czasie 25 września br. w całej Europie odbędą się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe pod hasłem: Researchers’ Night. Celem imprezy jest zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze zabawy.
Konferencje Poznań
Wysłano 2010-04-08 13:06:08
Kiedy mówi się o Poznaniu zaraz na myśl przychodzi postępująca urbanizacja. Głównie z uwagi na nią miasto przyciąga wielu inwestorów oraz przedsiębiorców z Polski i zza granicy, którzy upatrują możliwości w rozwinięciu skrzydeł. Jak grzyby po deszczu powstają więc nowe obiekty konferencyjne i noclegowe, hale rekreacyjno-sportowe, kwitnie kultura i rozrywka.
góry konferencje językowe Santander Universidades Agencje pozycjonujące strony internetowe konferencje w Łodzi projekty eventowe sala konferencyjna w Poznaniu porady biznesowe inwestycje w Trójmieście LH www.sureterm.com I Kongres Towarzystw Naukowych kancelaria adwokacka Konferencja FxCuffs 2018 Forum Menadżerów Służby Zdrowia III Targi Technologii i Usług dla Koncertów szpitale e-commerce innovation sympozjum medyczne konferencja przemysłowa zarządzanie nieruchomościami Europejski Kongres Gospodarczy 2012 systemy RCP pismo Bułgaria szkolenia dla bankowości seminarium bankiety noclegi w Warszawie Narodowe Centrum Nauki Prawo o szkolnictwie wyższym założenie bloga centrum konferencyjne programowanie Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej Cr Geomarketing Now Czy EKOinnowacje są EKOnomiczne? wp konferencja religijna hotele na konferencje IX MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ umowa faktoringowa bezpieczny dom studia podyplomowe szkolenia turystyczne konferencje Gliwice konferencja Summit EOIF GigaCon Polskie Puzzle systemy zabezpieczeń Obiekty konferencyjne w Krakowie pracownicy Budowanie wartości ekonomiczno-społecznej firmy dz konferencje na Sląsku Muzeum Archeologiczne w Poznaniu Dzień Nauki i Techniki w Gliwicach Trójmiasto kredyt firmowy import z Egiptu Touroperatorzy 2012 ubezpieczenie samochodu zabytkowego Zjazd Pediatryczny Forum Profilaktyki Chorób Cywil energia GigaCon podłoga plagiat Polskie Towarzystwo Archiwalne zarządzanie projektami suplementy diety hotele program SEO Życzenia świąteczne wiadomości budowlane konferencja firmowa Tour Salon informatyka usługi transportowe Total Waste Management konferencje dla prawników wykopy doradztwo Galeria Piwnica konferencja bezpłatna audytor Tarnów zjazd PTA mobile w handlu mnisw aranżacja konferencja Konferencje Mega Travel sale konferencjyjne urządzanie wnętrz wynajem sal Google wystąpienia publiczne dystrybutor do wody rękodzieło
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY