konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "szkolenia językowe" są na tej stronie artykuły w liczbie: 4 (wszystkich: 4)
Jak uczyć się francuskiego?
Wysłano 2019-10-27 19:51:30
Chcesz nauczyć się francuskiego? Planujesz swoją przyszłość z krajem frankofońskim lub uwielbiasz podróżować? Z pewnością nauka języka przyda się zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. W poniższym artykule zapoznamy Cię z niezbędnymi informacjami oraz zagadnieniami językowymi, dzięki którym nauczysz się francuskiego skutecznie. Poznaj wszystkie sposoby nauki języka, aby móc płynnie i swobodnie posługiwać się nim na co dzień.
30 lipca 2010 roku w sali konferencyjnej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbędzie się uroczysta inauguracja Letniej Szkoły Języka, Literatury i Kultury Polskiej.Będzie to dwudziesta, jubileuszowa edycja szkoły na Uniwersytecie Śląskim. Towarzyszyć jej mają, organizowane po raz 19., warsztaty polonistyczne. Obie inicjatywy rozpoczną się 30 lipca w Cieszynie.
  DATA I MIEJSCE PROJEKTU: 26- 28 listopada 2009, Kraków ORGANIZATOR PROJEKTU: Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków WSPÓŁORGANIZATOR: Erasmus Student Network UEK
NAJCIEKAWSZE SZKOLENIA
Wysłano 2008-04-28 13:06:00
Szkolenie to różne działania i formy doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. I dlatego wielu z nas korzysta co pewien czas ze szkoleń i kursów proponowanych nam przez pracodawcę. Istnieje także spora grupa ludzi, którzy decydują się na szkolenia spontanicznie wybiegając myślami nieco w przyszłość, podchodząc do szkoleń jako do inwestycji, która w przyszłości zaważy o ich karierze zawodowej i rozwoju osobistym.
organizacja imprez morze Krzesła Queen 650 krawczynska.eu warsztat fotografii w Warszawie wp konferencje PR explainer video konferencje w Toruniu sery wiadomości budowlane bezpieczeństwo informacji Targi Kół Naukowych KONIK 2010 miejsce konferencji suknie Piotr Pustelnik konferencje turystyczne pdychologia pomoc prawna online zjazd PTA tablice na szkolenia i konferencje pożyczka wakacje Alpaki rozrywka rzutnik MĘŻCZYZNA kongres gospodarczy studia III Konferencja Geoarcheologiczna Warsztaty Konferencje szkolenia interpersonalne YPI Consulting telemarketing jeziorem milomlynzdroj.pl aranżacja wnętrz sklepowych księgowość Touroperatorzy 2012 Outsourcing udziały internet erowar konferencja Polacy nie chcą tracić czasu catering na konferencje mistrzowski zespół Uprawnienia elektryczne konferencje w Warszawie konferencje informatyczne kredyt szkolenia24h.pl Regionalna Konferencja Rektorów Uczelni Akademicki Edukacja z wartościami plagiat matura miejsce na imprezy Noc Robotów Księga gości na wesel targi lato kalendarz konferencji maluch konferecja Forum Odpowiedzialnego Biznesu Polska Akademia Nauk w Rzymie audycje Robert Kozłowski Konferencja Region – Gospodarka – Unia London Escort Agency imprezy plenerowe konferencja naukowa wynajm biur meble biurowe Targi w Warszawie szkoła inwestycje w Trójmieście zjazd konferencje marketingowe gry miejskie warsztaty Kraków praconicy Biznes.T-Mobile Targi Nowoczesna Placówka Medyczna pieniądze wczasy w Hiszpanii sale we Wrocławiu podatek odliczenia województwo lubelskie audytor wakeboard lekcje angielskiego Rzeszów Miastem Kobiet podatki konferencja „Pełno(s)prawny student” konferencje telekomunikacyjne zielona kawa sympozjum medyczne konferencja konin wp ruch turystyczny
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY