konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "tłumaczenia" są na tej stronie artykuły w liczbie: 4 (wszystkich: 4)
Tłumaczenia finansowe czy ekonomiczne?
Wysłano 2019-06-04 20:27:01
Wartość rynkowa słów jest duża. Tak samo jak trudność ich tłumaczenia w obszarze ekonomii. Zaczynając od prostych wyliczeń budżetu, przez statystyki sprzedażowe, aż po duże analizy rynku giełdowego. To wszystko to tylko lekki zarys tematyki, z jaką przychodzi się zmierzać codziennie tłumaczom specjalistycznym.  Czy można liczyć na doskonałe tłumaczenie finansowe/ekonomiczne?
W wielu istotnych sytuacjach zawodowych konieczne jest skorzystanie z usług tłumacza konferencyjnego. Czym są tłumaczenia ustne i na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?
Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki prowadzone są zarówno w tempie standardowym, jak również jako przekłady ekspresowe, gdy ważna jest każda godzina. Z jakimi kosztami będziemy musieli liczyć się wtedy, gdy tłumaczenie potrzebne jest od zaraz?
Doskonała jakość tłumaczeń może przesądzić o sukcesie międzynarodowej konferencji lub kongresu. Organizując tego typu wydarzenie, niestety należy liczyć się z kosztami obsługi językowej. Warto więc zapoznać się z kilkoma informacjami, które pozwolą na efektywne zarządzanie budżetem na tłumaczenia konferencyjne i pomogą w całościowej organizacji wydarzenia.
apartamentywroclawskie24.pl GMP PIT 2016 portal randkowy jaki kursy pożyczki chwilówki Forum Młodych Uczonych ochrona środowiska branża hotelowa Koalicja na rzecz Polskich Innowacji papier targi Infrastruktura 2013 Wp Konferencje mistrzowski marketing I Kongres Towarzystw Naukowych NANONET dochód Inteligentne Sieci Energetyczne w Polsce – p Bank Zachodni WBK automatyka wp konferencja religijna wp Polska noclegi w Bułgarii Polski Związek Szachowy konferencje telekomunikacyjne YPI Consulting SBE zabawki centrum Targi LH internetowa konferencja III Konferencja Geoarcheologiczna konkurs Teraz Polska wyjazdy dla firm wp Konferencja Metod Komputerowych w Mechanice Konferencja w Sejmie noclegi w Olsztynie elektroniczny obieg informacji akcesoria łazienkowe Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie rękodzieło konferencje na mazurach energia targi studenckie krzesła bankietowe kompetencje konferencje w wakacje Krynica Zdrój ubezpiecznie wiadomości budowlane Hotel Cristal zakup Poznański Festiwal Nauki i Sztuki Konferencja w Zieleńcu przemysł Mamapyta.pl meble biurowe Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA EuroLab 2011 pożyczki antyki Targi Polszczyzna czterech pokoleń sale w Krakowie projektory konferencja firma w Stanach Zjednoczonych leasing COST Info Day wyjazdy firmowe morze social media NCN gry miejskie Torwar sprzedaż długu urozmaicenie ogrodu konferencja klimatyczna pracodawcy GigaCon obiekty konferencyjne w Warszawie góry wp KONIN. powrót do przyszłości Pianka zamkniętokomórkowa Prawo o szkolnictwie informacje zielony event hotele Warszawa porady biuro dystrybutor do wody ekologiczne reklamówki PTC SECURITY SYSTEMS apartamenty we Wrocławiu
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY