konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "wydarzenie" są na tej stronie artykuły w liczbie: 2 (wszystkich: 2)
Organizacja wydarzeń, w których ma wziąć udział duża ilość ludzi, a odbywać się będą w plenerze, wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest zapewnienie przestrzeni, która jest odporna na warunki pogodowe - czy to z przeznaczeniem na katering, sprzęt elektroniczny czy punkt medyczny. Już od wielu lat w tej roli idealnie sprawdzają się namioty aluminiowe. Ich wynajem to rozwiązanie szybkie i wygodne, a jeżeli w zakres usługi wchodzi także dowóz, montaż, a potem demontaż, to staje się ono kompleksowe.
W dniach 4 i 5 listopada w Krakowie odbyła się najważniejsza w roku konferencja na temat zielonego budownictwa. To dwudniowe wydarzenie, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) po raz drugi okazało się totalnym sukcesem. Przy wykładach światowych gwiazd w branży spotkało się ponad dwustu wiodących biznesmenów, naukowców i profesjonalistów.
zarządzanie nieruchomościami konferencja turystyczna multitrain dreamtours.pl dwujęzyczne dzieci targi w Krakowie spotkania firmowe konferencje w Katowicach menedżer przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu przedsiębiorstwa Kitesurfing ebook Teraz Polska Bank Zachodni WBK Kongres Kobiet open access dystrybutor do wody Stowarzyszenie Branży Eventowej Innowacyjna inwestycja w branży stolarki drewniane konferencje naukowe Gdańsk muzeum ISAAC 2013 przywództwo warsztaty Kraków język hiszpański konferencje w Toruniu StolarkaVIP konferencje naukowe. Rzym województwo lubelskie Kołobrzeg Zielona Góra meble do biura centrum Promocji Informatyki prelekcja kancelaria adwokacka Dziewczyny na politechniki officemap.pl success point OFE urozmaicenie ogrodu Konferencja IRCOBI w Warszawie sprzedaż biznesu Targi w Warszawie organizacja konferencji języki Costa de la Luz warszawa start-up pozycjonowanie tablice kredowe książka druk redukacja kosztów przedpokój Regionalna Konferencja Rektorów Uczelni Akademicki zjazd reklama w internecie konferencja medyczna Katowice godło ECP Media EventCamp firmy eventowe Touroperatorzy 2012 sprzedaż reprezentacja anomia pracownicza wp Biometria 2010 mikomaxsmartoffice.pl święta Event Manager Kongres Osób z Niepełnosprawnościami hotele w Warszawie lekarze biofinger.pl zarządzanie projektami skuteczna-samoobrona.pl dieta lokale gastronomiczne warsztaty kreatywności organizatorzy eventów wirtualne biura niepłodność Lean Frezarka CNC segato.pl lekarz Kawiarnia Naukowa konferencje Toruń nieruchomości konferencje dla prawników konferencja dla środowiska medycznego Wydział Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie Targi Event 2011 pendrive reklamowy informatyka lokata
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY