konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "wydarzenie" są na tej stronie artykuły w liczbie: 2 (wszystkich: 2)
Organizacja wydarzeń, w których ma wziąć udział duża ilość ludzi, a odbywać się będą w plenerze, wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest zapewnienie przestrzeni, która jest odporna na warunki pogodowe - czy to z przeznaczeniem na katering, sprzęt elektroniczny czy punkt medyczny. Już od wielu lat w tej roli idealnie sprawdzają się namioty aluminiowe. Ich wynajem to rozwiązanie szybkie i wygodne, a jeżeli w zakres usługi wchodzi także dowóz, montaż, a potem demontaż, to staje się ono kompleksowe.
W dniach 4 i 5 listopada w Krakowie odbyła się najważniejsza w roku konferencja na temat zielonego budownictwa. To dwudniowe wydarzenie, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) po raz drugi okazało się totalnym sukcesem. Przy wykładach światowych gwiazd w branży spotkało się ponad dwustu wiodących biznesmenów, naukowców i profesjonalistów.
EventCamp zapachy szkolenia PR Bioconnect 2011 Avenhansen akcesoria łazienkowe plener pomoc prawna online targi logistyczne Touroperatorzy 2012 Ekogroszek Tour Salon hotele w górach Biura tłumaczeń zapachy samochodowe wyposażenie dla szkół dachbud.com.pl morze dekoracje i-viewmeetings.pl fiskus ocieplenie domu obsługa klienta Józef Poniatowski wernisaż PAP wp regalit.pl konferencje na Sląsku zwrot Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy XXI Giełda Wynalazków Białystok matura 2015 imprezy dla firm miejsce na konferencje Hiszpania kwatery ulotki konferencja handlowa Konferencja TOSTER Konferencja w Zieleńcu reklama w internecie konferencje w Katowicach officemap.pl wyposażenie do biur anomia pracownicza konin konferencje Toruń konferencja baukowa zdalna praca szkolenia z ochrony środowiska Empik School Konferencja PADO24.PL Międzynarodowe Targi Polska import z Egiptu konferencje kulturalno-artystyczne Prestashop konferencja Polacy nie chcą tracić czasu UEFA kształcenie adwokat naprawa konferencje matematyczne druk lauraci konkursu roboty Wystawa usbprezent.pl Jastrzębia Góra Instytut Fizyki UKW seminarium medyczne opał sprzęt multimedialny miedzynarodowy kongres sportowy Kongres Kultury Polskej organizacja konferencji własność intelektualna sale konferencyjne w Toruniu ubezpieczenie zdrowotne czas wolny konferencje z zarządzania gastronomia marketing maestry przychodnie Forum Gospodarcze PIT 2016 oprocentowanie lokat bankowych umiejetności Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab impreza firmowa kurs językowy konferencja dla rodziców biuro do wynajęcia Konferencje Dolnośląskie rankingfirmfaktoringowych.pl targi budowlane monitoring wizyjny Centrum Promocji Informatyki
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY