konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "wydarzenie" są na tej stronie artykuły w liczbie: 2 (wszystkich: 2)
Organizacja wydarzeń, w których ma wziąć udział duża ilość ludzi, a odbywać się będą w plenerze, wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest zapewnienie przestrzeni, która jest odporna na warunki pogodowe - czy to z przeznaczeniem na katering, sprzęt elektroniczny czy punkt medyczny. Już od wielu lat w tej roli idealnie sprawdzają się namioty aluminiowe. Ich wynajem to rozwiązanie szybkie i wygodne, a jeżeli w zakres usługi wchodzi także dowóz, montaż, a potem demontaż, to staje się ono kompleksowe.
W dniach 4 i 5 listopada w Krakowie odbyła się najważniejsza w roku konferencja na temat zielonego budownictwa. To dwudniowe wydarzenie, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) po raz drugi okazało się totalnym sukcesem. Przy wykładach światowych gwiazd w branży spotkało się ponad dwustu wiodących biznesmenów, naukowców i profesjonalistów.
Obiekty konferencyjne w Krakowie event obiekty targowe organizacja konferencji urodziny książka Forum Młodych Uczonych dzieci Warszawa segato.pl konferencje Gliwice Biznes.T-Mobile praca Lublin akcesoria łazienkowe Kitesurfing ogólnopolska konfernecja kobiet przedsiębiorczych żywność konferencja ekologiczna animates.pl GutPR Torwar szkolenia zamknięte lh AGD drukowanie plakatów WP hotele w Poznaniu imprezy dla firm imprezy korporacyjne edukacja ekologiczna konferencje w Zieleńcu controling lokata Studenckie Koło Informatyki Stosowanej UJ konferencje HR Konferencja IRCOBI weterynarz Innowacyjna inwestycja w branży stolarki drewniane Sklep 4krzesla.pl Uniwersytet Warszawski Euro 2012 regał do biura obsługa klienta teczki łóżko atrakcje konferencja lato 2017 Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab pozycjonowanie stron Digital Signage bezpłatna konferencja katalog tablice na szkolenia i konferencje zdalna jeziorem gamera.pl Python język programowania Edukacja z wartościami oferty pracy Hotel Westin Warszawa panna młoda wc Od monokryształu Jana Czochralskiego do grafenu wyjazdy dla firm upominki kawowa praktyki konferencje na Sląsku lh szkolenia medyczne atrakcje turystyczne Costa de la Luz Gdańsk konferencje dla branży eventowej Instytut Chemii Fizycznej PAN opał studia konferencja finansowa CNC e-Travel Forum kraków Inteligentne Sieci Energetyczne w Polsce Marka Polska w oczach młodych Polaków forum konferencja nudologiczna organizacja konferencji konferencje w hotelach maluch centra konferencyjne nauka angielskiego coaching drogi zarządzanie kontrolingowe turystyka hotele zdjęcia konferencje na Mazurach bezpieczeństwo informacji explainer video zielony event PGE Arena mistrzowski marketing reklama w internecie
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY